Pytania i odpowiedzi

Przyjmujemy jedynie konta z odblokowanym rynkiem transferowym. Dodatkowe wymagania to co najmniej 30 000 oraz minimum 25 rozegranych meczów w Rivals. Konieczne jest również wyłączenie dodatkowej weryfikacji na koncie pocztowym np. Gmail lub Outlook.
Można to zrobić na dwa sposoby. Odwiedzając stronę internetową Web App lub w aplikacji mobilnej FUT 22 Companion App. Jeśli rynek transferowy będzie odblokowany, zakładka TRANSFERY będzie wyglądała tak:Natomiast konto bez odblokowanego rynku będzie wyglądało tak:Aby odblokować rynek należy regularnie grać na koncie. Wpływ na czas odblokowania rynku ma ilość kont utworzonych na urządzeniu oraz to czy konta te miały naruszenia regulaminu.
Można to zrobić klikając sprawdzając zakładkę RANKINGI > ZAROBKI MECZOWE i zmienić porównanie na Znajomi. Wymagana wartość to minimum 30000.

Kody zapasowe są niezbędne do zalogowania się do Web App. Zastępują one tradycyjny sposób logowania przy użyciu kodu bezpieczeństwa z email/SMS/Google Auth. Kody można wygenerować po zalogowaniu pod TYM adresem. 'Szare' kody są zużyte i są nieprzydatne. Wymagamy podania 3 kodów 'czarnych'.

Akceptujemy konta z każdej domeny, aczkolwiek wymagamy aby weryfikacja logowania na skrzynkę pocztową była wyłączona. Ułatwi to proces sprawdzenia konta, gdyż nie będzie konieczny kontakt w celu potwierdzenia nowego logowania na koncie.